این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
دومین کنفرانس ملی علوم و مهندسی محیط زیست و توسعه پایدار با رویکرد فناوری های نو و بیوتکنولوژی

خبر تصویری

نشریات علمی انجمن علمی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار

نشریه علوم و مهندسی محیط زیست مشترک با انجمن و دانشکده محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست

مشاهده

نشریات علمی انجمن علمی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار

نشریه زمین شناسی زیست محیطی مشترک بین انجمن و دانشگاه آزداد واحد اسلامشهر

مشاهده

نشریات علمی انجمن علمی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار

نشریه آلودگی های زیست محیطی مشترک بین انجمن و دانشگاه آزاد واحد اردبیل زبان انگلیسی سال انتشار 1396

مشاهده

اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی مهندسی ژنتیک

به اطلاع می رساند که کارگاه آموزشی شماره یک با عنوان کارگاه مهندسی ژنتیک در تاریخ های 30 بهمن تا 1 اسفند توسط اساتید مجرب انجمن علمی در آزمایشگاه بیوتکنولوژی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در دانشکده مهندسی مواد و فناوری های نو برگزار می شود به منظور اطلاعات بیشتر به پوستر اطلاعیه این کارگاه رجوع فرمایید.ثبت نام از متقاضیان آغاز شده و ظرفیت حداکثر 20 نفر می باشد. گواهینامه معتبر به زبان انگلیسی که در عین حال گواهینامه 24 ساعت کارآموزی است از طرف انجمن علمی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار ایران صادر می گردد.

1397/06/24

مزایای شرکت در همایش

با توجه یه اعتبار علمی انجمن شرکت در این کنفرانس و عضویت در انجمن برای شما نوعی اعتبار خواهد بود

1397/06/22

آغاز به پذیرش اصل مقالات

پذیرش اصل مقالات

1397/06/21

آمار بازدید

بازدید امروز

26

کل بازدید

7473

کاربران آنلاین

4

بازدید این صفحه

3989

پرسش های متداول

هر فرد می تواند حداکثر4 مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای همایش ارسال نمایید.
هرمقاله برای 2 داور مرتبط با محور انتخابی شما ارسال میگردد اگر یکی از داوران مقاله را بپذیرد و داور دیگرمقاله را رد کند مقاله به داور سوم ارجاع داده می شود؛ هر مقاله می بایست جهت قبولی درهمایش از 2 داور پذیرش بگیرد، نحوه ارایه مقالات به صورت سخنرانی(شفاهی) وپوستری می باشد، حداکثر زمان داوری 5 روز کاری می باشد وداور ملزم است که پاسخ مقالات را اعلام نماید، در صورتی که مقاله ای نیاز به اصلاح داشته باشد ویا رد گردد دلیل رد مقاله و یا اصلاحات به نویسنده مسئول اعلام میگردد.
هیچگونه تفاوتی درگواهینامه مقالات سخنرانی(شفاهی) وپوستری وجود ندارد فقط افرادی که مقاله آنها سخنرانی است باید پاورپوینت تهیه ومقاله خود را در حداکثر 20 دقیقه به صورت سخنرانی ارایه نمایندو به سوالات کمیته داوران و حضار پاسخ دهند، مقالات پوستری نیز می بایست راهنمای تهیه پوستر سایت را دانلود و پوستر را تهیه نمایند.
شما می بایست ابتدا راهنمای تهیه پوستر را از وب سایت همایش در قسمت دسترسی سریع که در پایین سایت سمت راست وجود دارد دانلود و سپس پوستر خود را آماده نمایید واز قسمت سامانه کاربری(پنلی که مقاله خود را ازآنجا ارسال کردید سامانه کاربری است) خود فایل ها پوسترخودرا از قسمتی که فایل می باشدارسال نمایید.
خیر، نیازی به چاپ پوستربه صورت کاغذی نیست،دبیرخانه همایش جهت حفظ محیط زیست و کاهش هزینه های غیرضرور برای نویسندگان  تنها فایل پوستر را از شما دریافت می نماید، این فایل در روز همایش به صورت ویدیوپروژکتور توسط کمیته اجرایی نمایش داده میشودو ارایه میگردد،ارسال فایل پوستر ازسامانه کاربری خود قسمت فایل ها در فرمت زیپ یا رر، یعنی شما باید فایل خودرا زیپ کنید وسپس ارسال کنید.
 شما می توانید به صورت غیرحضوری در همایش ثبت نام کنید،دبیرخانه همایش برای افرادی که به هردلیل اعم از مسافت طولانی وعدم امکان حضور در همایش را دارند تدابیری را جهت پذیرش مقاله این عزیزان به صورت غیرحضوری فراهم کرده است، هیچگونه تفاوتی مجددا تاکید میگردد هیچگونه تفاوتی بین گواهینامه حضوری و غیرحضوری وجود ندارد و در گواهینامه افراد غیرحضوری ومستندات آنها کلمه غیرحضوری نیز درج نخواهد شد، تمامی گواهینامه ها شامل گواهینامه حضور،ارایه مقاله وچاپ در مجموعه مقالات می باشند.
خیر در هنگام ارسال مقاله نیازی به واریز وجه ثبت نام نیست، و شما می بایست بعد از پذیرفته شدن مقاله خود واریز وجه انجام دهید، زمان واریز وجه از زمان پذیرش مقاله تا 10 روز قبل از برگزاری می باشد اما توصیه می گردد جهت هماهنگی بیشتر وتسریع امور اجرایی دبیرخانه همایش وآماده کردن گواهینامه ها و چاپ کتاب الکترونیک پژوهشگران ثبت نام خود را سریع انجام داده و به روزهای آخر ودقیقه نود موکول ننمایند.
 مقالات در کتاب الکترونیک همایش پس از اخذ شابک و فیپا از کتابخانه اسناد رسمی جمهوری اسلامی ایران و اعلام وصول اداره کل ارشاد اسلامی به صورت تمام متن چاپ میگردند. همچنین مقالات به صورت تمام متن در پایگاه اطلاعات علمی confpaper   ناشر تخصصی همایش ها وژونال های کشور با مجوز رسمی ارشاداسلامی به آدرس اینترنتی:www.confpaper.com  در فضای اینترنتی منتشر می گردند.
 از آنجایی که به چاپ تنها چکیده مقالات امتیازی تعلق نمی گیرد، دبیرخانه همایش کلیه مقالات پذیرفته شده وتایید شده توسط کمیته علمی را پس از اخذ مجوزشابک و فیپا واعلام وصول اداره کل ارشاد اسلامی به صورت تمام متن و کامل در کتاب الکترونیک مجموعه مقالات چاپ می نمایید.
خیر، دقت داشته باشیدقبل از واریز وجه نویسنده مسئول کلیه نویسندگان را درجریان ثبت نام قرارددهد، پس از واریز وجه ثبت نام به هیچ وجه امکان استرداد(پس دادن وبرگرداندن وجه ثبت نام) وجود نداشته وفرد نویسنده مسول حق هیچگونه اعتراضی ندارد، پس دقت لازم و کافی وهماهنگی خود جهت ثبت نام وواریز وجه داشته باشید

برگزار کنندگانحامیان